Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

На Херсонщині окупанти вимагають перевести навчання у школах на російські програми

Російські окупанти на тимчасово окупованих територіях Херсонщини вимагають вести навчання у школах за російською освітньою програмою. 

Про це повідомляють у Центрі стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки. 

Зазначають, що незаконна окупаційна влада Херсона провела "нараду" для директорів шкіл, де висунули вимогу з 1 вересня розпочати навчальний процес за російськими освітніми програмами.

Лише двоє директорів із 60 присутніх прийняли пропозицію.

Аналогічні збори провели й з працівниками Херсонської дирекції залізничних перевезень Укрзалізниці. Представники окупаційної "адміністрації" повідомили, що гроші будуть виплачуватись лише тим, хто піде на співпрацю.

При цьому, розмір виплат буде вдвічі меншим, ніж чинні зарплати Укрзалізниці.

Читати також

30.06.2022 "Було багато трупів": російський моряк - про невдалий порятунок крейсера "Москва"

«Там було багато трупів і, переважно, порятунок відбувався дуже сумно. Корабель втратили, він потонув, його не змогли відбуксирувати…Я надивився, що було на «Москві», і не хотів далі бачити, що посередині моря вмираєш. Це дуже страшно. І я відмовився…» – розповідає колишній матрос. Так він вирішив піти у піхотинці. За три тижні тренувань інструктори-вагнерівці допомогли йому «змінити профіль». І невдовзі його відправили на розвідку у Волноваський район. Перше ж бойове завдання виявилося провальним: «розвідники» натрапили на засідку ЗСУ і вціліти вдалося лише трьом із 30 окупантів. Російські командири кинули своїх поранених на полі бою. Першу медичну допомогу він отримав уже від бійців ЗСУ, які взяли його полон.