Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

На Рівненщині можуть заборонити продаж феєрверків та пересування на авто без глушника

На Рівненщині можуть заборонити запуск та продаж феєрверків, а також пересування на авто без глушника. Відповідне рішення винесуть на найближче засідання Ради оборони області. 

Про це повідомляє голова Рівненської ОВА Віталій Коваль. 

Перед цим він провів опитування серед мешканців. 95% підтримують вищезгадані заборони, і лише 5 % вважають їх не доцільними. 

Всього проголосувало. 24 588 людей. 

Нагадаємо, наприкінці червня таке рішення вже прийняли у Києві. 

Читати також

18.08.2022 Окупанти хочуть виставити вибухи в Криму як теракти, щоб РФ не визнали спонсором тероризму

Він пов'язав їх з українською владою, заявивши, що вона координувала операції цієї організації на півострові. Жодних доказів цього Аксьонов не надав. Аналітики наголошують, що російські чиновники, найімовірніше, пов'язуватимуть усі атаки на окупованих територіях з операціями організацій, пов'язаних з ісламістським екстремізмом. Таким чином росіяни спробують відвернути міжнародну спільноту від українського партизанського руху та заперечити заклики України офіційно визнати росію державою-спонсором тероризму. "Напади на законні російські військові цілі підпадають під сферу законного застосування сили та не є актами тероризму, а також немає жодних доказів того, що ці атаки здійснили ісламістські екстремісти", – заявили в Інституті вивчення війни.