Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

На Житомирщині замість толоки влаштували ліквідацію наслідків бомбардувань

На Житомирщині 4 червня, у переддень Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища, співробітники Державної екологічної інспекції Поліського округу допомогли мешканцям села Малин прибрати наслідки бомбардувань.

Саме такий "фронт робіт" визначили еконіспектори визначили замість традиційного прибирання парків та скверів.

Малинська громада під час війни значно постраждала від рук рашистів, проте завдяки спільним силам небайдужих людей повертається до більш звичного ритму життя.

"В цей складний час перед нами стоїть завдання відбудувати, відродити наше понівечене окупантами довкілля: висадимо нові ліси, відновимо парки, сквери, все те, що належить нам - Українцям, адже наша земля, вона найкраща", - зазначають у Держекоінспекції.

Читати також

26.06.2022 Росія планує збільшити кількість своїх військ у Білорусі біля кордону з Житомирщиною та Рівненщиною

Керівництво установ та організацій Гомельської області попереджені про ймовірність повернення підрозділів ЗС РФ. Одночасно росіяни планують нарощування чисельності оперативно-тактичної авіації на території Білорусі. Офіційно – для проведення спільного патрулювання повітряного простору в рамках спільного навчально-бойового центру підготовки авіаційних підрозділів та підрозділів ППО. Для цього запланований переліт 10 літаків на аеродром Барановичі. Також з 22 червня на території Гомельської області тривають мобілізаційні навчання. Натомість анонсовані раніше у білоруських ЗМІ заняття з бойової підготовки з резервістами, не проводяться. Самих резервістів наразі використовують для проведення господарських робіт.