Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Нашпигували танк тротилом та запустили у селище: окупанти вигадують жорстокі атаки на цивільних

Ілюстративне фото

Російські окупанти бояться вступати у бій із Збройними Силами України та воюють із мирним населенням. Зокрема, із перехоплених телефонних розмов загарбників зрозуміло, що вони свідомо порушують закони та звичаї війни.

Повідомляє СБУ.

У одній із розмов окупант розповів співрозмовнику, що вони готують напад на мирних мешканців.

«Пойдем сейчас укропов крошить. Отжали у них танк, въеб*ли в него полтонны тротила, на*башили его полный, нах*й бл*дь, болтами, гайками, ху*ками… Помимо этого, бл*дь, обвешали его минами, птурами… Сделали на него дистанционное управление! Сейчас на пульте его в деревню запустим, посреди деревни как уеб*м! Там будет ба-бах», – із захватом розповідає загарбник.

Захопленого окупанта не бентежить те, що у населеному пункті є цивільні. Вибухівка може зашкодити саме місцевим жителям. 

Читати також

26.05.2022 Українські військові хірурги провели операцію, яка не має аналогів у світі

В мобільному госпіталі виконані вже 2 такі операції і врятовано життя наших воїнів. "Завдяки надскладним технологіям на професіоналізму наших військових хірургів, поранені вже самостійно ходять по палаті. Такі операції при бойовій травмі нирки не мають аналогів в світі. Військові хірурги України тримають стрій та впроваджують сучасні малоінвазивні операції для порятунку важких поранених", - додали в Командуванні.