"Не допустили прориву ворога", — гвардійці з Коломийщини мужньо загинули в бою, стримавши окупанта

Гвардійці з Коломийщини солдат Володимир Волощук та сержант Роман Реус загинули у запеклому зіткненні з російськими окупантами, стримавши наступ ворога ціною своїх життів.

Про це повідомляють у Національній гвардії України. Так, під час виконання бойового завдання солдат Володимир Волощук проявив мужність і героїзм, стримуючи атаку ворога на основному напрямку їх руху, знищуючи живу силу та техніку супротивника, та не допустив просування його вперед.

У бою з окупантами він разом з іншими військовослужбовцями вів вогонь по противнику. Влучним пострілом з РПГ-1 гвардієць знищив ворожу БМП-2 та живу силу противника в кількості до 10 осіб, не допустивши його прориву.

Сержант Роман Реус з побратимами попри трикратну перевагу у живій силі супротивника героїчно тримали зайняті позиції. Коли українська артилерія влучно відпрацювала по противнику, вони перейшли у контрнаступ та змусили ворога відступити з раніше займаних ним рубежів. При цьому він особисто знищив групу окупантів та не допустив три спроби прориву противника через рубіж оборони, неодноразово завдавав ураження вогневим точкам та живій силі противника.

У ході тих запеклих боїв під час чергового артилерійського обстрілу ворожі снаряди влучили у позиції українських захисників. Гвардійці Володимир Волощук та Роман Реус отримали травми, несумісні з життям та загинули на полі бою.

Свої нагороди військові отримали "за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, відданість Військовій присязі". Їхніми чіткими та виваженими діями в складній ситуації, було врятоване не одне життя побратимів.

Читайте також