Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Неоднозначні асоціації: якими іменами краще не називати дівчаток

Ілюстративне фото

Багато батьків стикаються з однією проблемою на тему вибору імена майбутнього малюка. У цій ситуації всі діють по-різному: одні відкривають календар імен, інші питають думку родичів, а є й ті, хто просто покладається на власну інтуїцію. Важливе значення має і те, наскільки популярним є те чи інше ім’я у різних країнах та регіонах.

У добірці ми подали думки мам, якими жінки поділилися на форумах. Вони з’ясували, які імена для дитини можуть викликати неоднозначні асоціації і які краще не давати своїй дівчинці.

Лоліта

Це ім’я зі зрозумілих причин потрапило до чорного списку. Для більшості людей воно асоціюється з головною героїнею книги Володимира Набокова. І цей факт відлякує майбутніх батьків. Навіть тих, кому дійсно подобається, як воно звучить і поєднується із по батькові.

Маргарита

Одна мати розповіла історію на форумі Reddit про те, як ще задовго до вагітності мріяла назвати дочку Маргаритою. Однак у більшості родичів ім’я асоціювалося з назвою піци та популярного коктейлю. Це зупинило жінку від вибору цього імені.

Мелена

Ще одне жіноче ім’я Мелена (не плутати з Міленою) потрапило до списку небажаних після того, як у мережі було оприлюднено значення цього слова в медицині, яке так само пишеться і вимовляється. Так, мелена – це чорний напіврідкий стілець, який є важливим симптомом шлунково-кишкової кровотечі.

Амелія

З давньогрецького імені Амелія (і Амалія) перекладається як «працьовита». Однак якщо розглядати старий медичний термін, то він має не найприємніше значення — «без ніг і рук».

Електра

Це ім’я не є особливо популярним, але багато батьків на нього таки задивлялися. Проте назвати їм доньок таки не наважилися. У давньогрецькій міфології Електра – ім’я богині, на честь якої у психології з’явився відповідний комплекс. Згідно з Фрейдом, комплекс Електри означає ситуацію, коли дівчата хочуть вступати в інтимні стосунки зі своїми батьками.

Джерело.

Читати також