Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Одну з найбільших плантацій півоній в Україні побив град (ВІДЕО)

На Буковині цієї весни розцвіло одне з найбільших полів півоній. "Райський куточок" відкрили для відвідувачів у селищі Глибока Чернівецького району.

Багато українців відвідали поле, щоб зробити красиву фотосесію або ж помилуватися цвітінням квітів.

Посадила піони у Глибоці компанія «Florium». Як розповів керівник компанії Петро Тоненчук, підприємство отримало можливість дешево купити велику кількість піонів і їх треба було швидко посадити.

Однак, нажаль, природа внесла свої корективи. Днями сильний град побив поля у Чернівецькій області.

"Вчора, нажаль по нашому полю пройшла негода", - коментують на сторінці компанії та демонструють наслідки негоди.

Читати також

30.06.2022 У Хмельницькому жінка намагалась здати 15-річну доньку в "оренду" в бордель

- За результатами розгляду апеляційної скарги обвинуваченої, Хмельницький апеляційний суд залишив без змін вирок Хмельницького міськрайонного суду, яким їй призначено покарання у виді 6 років позбавлення волі, - йдеться у повідомленні. Жінку правоохоронці викрили у червні 2019 року, коли вона намагалась за 30 тис. грн «здати в оренду» 15-річну доньку. При цьому вона чітко усвідомлювала, що віддає свою дитину в так званий «бордель» для заняття проституцією або для будь-яких інших цілей. Під час одержання частини обумовленої суми коштів в розмірі 20 тис грн жінку затримали. Суд визнав мешканку Хмельницького винною за ч. 3 ст. 149 Кримінального кодексу України (торгівля людиною, вчинена щодо неповнолітньої її батьками).