Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Окупанти полонили більше трьохсот людей у Запорізькій області

У Запорізькій області окупанти взяли у полон 368 людей, які відмовляються з ними співпрацювати.

Як повідомляють у Центрі стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки, ворог продовжує репресії проти жителів Енергодара та викрадає людей, які мають власну позицію та керівників.

 "росіяни вже не перший тиждень викрадають та утримують громадян України. Наразі у полоні окупантів шість посадовців та 368 осіб. У заручниках знаходиться Іван Самойлюк та міський голова Дніпрорудного – Матвеєв. Майже 80 днів у заручниках син Андрія Буряка, якому лише 16 років. Ми намагалися включити їх у списки на обмін, але поки безрезультатно, – сказав Олександр Старух, керівник Запорізької ОВА.

 

 

Читати також

18.08.2022 Окупанти хочуть виставити вибухи в Криму як теракти, щоб РФ не визнали спонсором тероризму

Він пов'язав їх з українською владою, заявивши, що вона координувала операції цієї організації на півострові. Жодних доказів цього Аксьонов не надав. Аналітики наголошують, що російські чиновники, найімовірніше, пов'язуватимуть усі атаки на окупованих територіях з операціями організацій, пов'язаних з ісламістським екстремізмом. Таким чином росіяни спробують відвернути міжнародну спільноту від українського партизанського руху та заперечити заклики України офіційно визнати росію державою-спонсором тероризму. "Напади на законні російські військові цілі підпадають під сферу законного застосування сили та не є актами тероризму, а також немає жодних доказів того, що ці атаки здійснили ісламістські екстремісти", – заявили в Інституті вивчення війни.