Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

"Орки як таргани лізуть зі всіх щілин", — Гайдай прокоментував ситуацію на Луганщині

На Луганщині склалася вкрай важка ситуація: окупанти докладають чимало зусиль, щоб захопити область у межах адміністративних кордонів. 

Голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай розповів, що запеклі бої точаться на Сєвєродонецькому та Лисичанському напрямках:

"Важка ситуація на Луганщині. Продовжуються запеклі бої в Сєвєродонецьку, обстрілюють Лисичанськ, в районі Золотого Тошківки йдуть дуже важкі бої. Кажуть, що орки втомлюються. Ті, хто приходять, втомлюються, але щось вони поки що не закінчуються – як ті таргани лізуть зі всіх щілин. Але все одно переможемо", — зазачає Гайдай. 

Попри складну ситуацію на Луганщині, в область намагаються завозити гуманітарні вантажі, проводять "тиху" евакуацію.

Він також спростував заяви російської сторони про захоплення Сєвєродонецька – в місті тривають бої.

Читати також

27.06.2022 Як у часи Голодомору: через нестачу їжі жителі Маріуполя змушені полювати на голубів — міськрада

"Аби вижити, маріупольці почали встановлювати пастки для голубів. Так само люди робили під час голодомору 1932-1933 років. Зокрема, такі пастки з‘явилися поблизу 17 МКР. Птахів, яких колись жителі підгодовували біля драмтеатру, стали вживати в їжу", – повідомляють у міськраді. Жителям міста бракує не лише їжі, а й питної води. "Це знущання з людей, які до війни жили повноцінним життям – не знали що таке голод чи нестача питної води.  Ці жахливі речі відбуваються у 21 сторіччі, у серці Європи, на очах усього світу", – заявив мер Вадим Бойченко. Через вживання м'яса голуба можна захворіти на:  гістоплазмоз;  енцефаліт; орнітоз; сальмонельоз;  токсоплазмоз та інші небезпечні хвороби.  Оскільки в Маріуполі немає лікарень, де люди могли б отримати повноцінну медичну допомогу, ці хвороби можуть призвести навіть до летальних випадків.