Підрив моста біля Чонгару не вплинув би на просування росіян із Криму - Резніков

Міністр оборони Олексій Резніков вважає, що підрив мосту біля Чонгару на адмінмежі з Україною не вплинув би на просування російських військ, адже з Криму ще є низка сухопутних шляхів. 

Про це він заявив в інтерв'ю "Українській правді". 

"Можу сказати лише одну річ, я цей аргумент застосував, захищаючи наших військових під час засідання цього парламентського комітету: усі, хто кричить "Все пропало, міст не підірвали!", послухайте в першу чергу військових! І вони вам скажуть, що там ще 10 проходів є з Криму по суходолу, а не по мостах! І тому підрив моста не вплинув би аж ніяк на можливість росіян просунутися в цьому напрямку" - сказав Резніков. 

Резніков зазначив, що це "відповідально сказав один із військових генералів, який зараз знаходиться в політичній опозиції".

Він також додав, що питання Чонгару і розмінування моста буде розслідуватися після перемоги.

 "Це питання обговорювалося на засіданні профільного парламентського комітету. Я був на ньому разом із генералом Залужним, нашим головнокомандувачем, і начальником Генерального штабу генералом Шапталою. Нашими військовими було дане наступне пояснення, що після перемоги буде проведено відповідне розслідування. І в разі встановлення фактів, що кимось із військових або представників інших сил сектору безпеки й оборони був скоєний злочин, то вони точно будуть притягнуті до відповідальності", - заявив міністр оборони. 

За словами Резнікова, це питання військових, і вони "самі зацікавлені у проведенні такого розслідування".

Наразі СБУ і контррозвідка збирають і фіксують всі факти. Під час розслідування мають встановити, чи "мала місце диверсія, чи мало місце шпигунство, чи мала місце провокація, чи це була безглузда недбалість когось". 

Читайте також