Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Після невдалого наступу на позиції ЗСУ на Запоріжжі, військові з Чечні втекли, покинувши поранених

Ілюстративне фото

Журналіст Роман Цимбалюк розповів про невдалий наступ військових РФ на Запоріжжі. 

За його словами, після невдалого штурму позицій ЗСУ, 5 російських військовослужбовців загинули та 9 отримали важкі поранення. 

Водночас, воїни, що вижили, втекли з поля бою, залишивши всіх поранених та тіла загиблих.

"1 травня в ході бойових дій в Запорізькій області були атаковані підрозділи БТГр 71 мотострілкового полку (в/ч 16544, станиця Калиновская, Чеченська республіка) із складу 42 мотострілковоїдивізії. В результаті невдалої спроби наступу вказаного підрозділу на позиції ЗСУ загинуло 5 військовослужбовців, 9 - важкопоранені. При цьому, військовослужбовці, що вижили, втекли з поля бою, кинувши усіх поранених і тіла загиблих", - розповів журналіст.

Читати також

25.05.2022 Псевдоволонтер взяв гроші за порятунок з Маріуполя людей, які невдовзі загинули

"Цей юний чоловік записався у Фонд волонтером. Допомагав вести документацію. Якось натрапив на пост дівчини в соцмережі, яка просила допомогти вивезти її маму та вітчима із Маріуполя. Герой написав, що може це організувати за 10 тисяч гривень. Дівчина відразу перевела цю суму на карту фігуранта і почала чекати приїзду рідних. Однак натомість дочекалася звістки про їхню смерть", - зазначає голова Нацполіції Ігор Клименко. Слідство вважає, що саме через його порожні обіцянки та зволікання потерпіла не змогла вчасно вивезти своїх батьків з Маріуполя, оскільки не шукала інших варіантів евакуації. Наразі правоохоронці перевіряють його причетність до інших фактів шахрайств.