Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Різдвяний піст 2021-2022: коли починається і що треба знати про нього

Фото з відкритих джерел

Піст перед Різдвом Господнім - останній у році, який готує душу і тіло вірян до зустрічі одного з найшанованіших свят. 

Він починається 28-го листопада і триватиме до 6-го січня. Вже після богослужіння люди повернуться до звичного харчування. 

Також цей піст називають Пилипівським, адже він починається на наступний день після дня пам’яті святого апостола Пилипа. У цей період потрібно утриматись від вживання м’яса, молока, яєць, сиру, вершкового масла, в деякі дні — від риби.

До Дня святого Миколая постити слід за правилами Петрового посту. Також в понеділок, середу і п’ятницю не можна вживати рибу, рослинну олію. В інші дні рослинну олію дозволено. Якщо на середу або п’ятницю випаде свято Введення в храм Пресвятої Богородиці, то можна вживати рибу. Після дня Святого Миколая і до самого Різдва дозволено їсти рибу в суботу та неділю.

У Святвечір варто відмовитися від їжі до першої зірки, а потім почати трапезу потрібно із сочива — відварених в меду пшениці або рису з додаванням родзинок.

Читати також

04.12.2022 Корисний рецепт калини на зиму без варіння

Ось уже зима на носі. Начебто всі запаси вже приготовлені, льох ломиться від компотів, варень та солінь. Однак не варто забувати про ароматні пізні дари, які робить природа. До них належить калина. Ця осіння ягода дозріває у жовтні, коли стає яскраво-червоного кольору, і її вже можна збирати. Ступінь корисності калини відомий давно. Концентрація вітаміну С у ягодах набагато вища, ніж у цитрусових, тому калина незамінна в період застуд. Завдяки корисному складу калина нормалізує тиск, якщо її приготувати за спеціальним рецептом.