Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Росіяни хочуть "розмінувати" Маріуполь, випустивши полонених українців на поля з боєприпасами

Російські окупанти розглядають варіант "розмінувати" Маріуполь, випустивши полонених українців на поля з вибухонебезпечними боєприпасами. 

Про це стало відомо із перехоплення Служби безпеки України. Зазначають, що для цього окупанти навіть придумали спеціальний термін — "разминирование естественным путем".

СБУ стало відомо про ці жахливі наміри загарбників із перехоплених телефонних розмов:

"Обговорювався, начебто, момент: на допомогу вам чи місту Маріуполю на розмінування природним шляхом, або на окопи хочуть визначити затриманих із Мелітополя", – говорити своєму колезі военнослужбовець ФСБ РФ з позивним "Каспій".

Росіянин переконує, що це вже погоджено з місцевими колаборантами, які виконують роль окупаційної влади:

"Тор" (співробітник ФСБ РФ) мені повідомив, що від тебе йшла ініціатива… наше керівництво продублювало коменданту області, все все в курсі. Головне – механізм продумати”.

Механізм – тобто де утримувати і як годувати "робочу силу", щоб вона допомагала його кровожерливій "родине".

Читати також

30.06.2022 Майже 700 тис українців не отримали другу дозу вакцини проти COVID-19

Загалом: Першу дозу отримали 15,9 млн осіб. Завершили базовий курс вакцинації — 15,2 млн українців. Отримали бустерне щеплення — 1,4 млн осіб. Разом з тим медична інфраструктура з вакцинації наразі дозволяє робити щепленням всім, хто цього потребує, у відносно безпечних регіонах. Лише за минулий тиждень працювали майже 2500 пунктів щеплення та 109 центрів масової вакцинації. Щеплювали українців 463 мобільні бригади. - Зараз особливо важливо піклуватись про себе та здоров’я близьких, адже цим ми не лише зберігаємо власне життя, а й даємо змогу медикам працювати задля порятунку постраждалих внаслідок війни.

30.06.2022 Ракетні обстріли по лісах Житомирщини: збитки склали більше 35 мільйонів гривень

У результаті ракетного обстрілу здійсненого окупантами по лісам Житомирщини, постраждали такі піжприємства Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства: ДП «Коростенське ЛМГ», ДП «Народицьке СЛГ», ДП «Овруцьке СЛГ», ДП «Радомишльське ЛМГ», ДП «Коростишівське ЛГ». Під час горіння лісових масивів (у 15 випадках лісових пожеж) відбулось забруднення атмосферного повітря неорганізованими викидами забруднюючих речовин на загальній площі лісових насаджень 21,55 га. Загальний розмір шкоди завданий атмосферному повітрю склав 35 мільйонів 796 тисяч гривень. Відповідні матеріали та розрахунки передані до Оперативного штабу при Державній екологічній інспекції України та правоохоронних органів з метою долучення до кримінальних справ та в подальшому стягнення збитків нанесених довкіллю з російської федерації.

30.06.2022 "Було багато трупів": російський моряк - про невдалий порятунок крейсера "Москва"

«Там було багато трупів і, переважно, порятунок відбувався дуже сумно. Корабель втратили, він потонув, його не змогли відбуксирувати…Я надивився, що було на «Москві», і не хотів далі бачити, що посередині моря вмираєш. Це дуже страшно. І я відмовився…» – розповідає колишній матрос. Так він вирішив піти у піхотинці. За три тижні тренувань інструктори-вагнерівці допомогли йому «змінити профіль». І невдовзі його відправили на розвідку у Волноваський район. Перше ж бойове завдання виявилося провальним: «розвідники» натрапили на засідку ЗСУ і вціліти вдалося лише трьом із 30 окупантів. Російські командири кинули своїх поранених на полі бою. Першу медичну допомогу він отримав уже від бійців ЗСУ, які взяли його полон.