![](https://rivne.media/media/img/650/2022/07/2022070116194856.jpg)
Вранці російські окупанти випустили 12 ракет по Миколаєву.
Про це повідомив голова Миколаївської ОВА Віталій Кім.
- Сьогодні цілий дивізіон ракет полетів. 12 штук. Немає жертв. Нас святий Миколай береже. Частину - збила ППО. Загалом нормально, - зазначив він.
Як уточнив міський голова Миколаєва Олександр Сєнкевич, окупанти поцілили у приватні підприємства. Одне з них зазнало серйозних руйнувань, інші - мають незначні пошкодження.
Також минулої доби, 30 червня, російські війська обстріляли з РСЗВ віддалений район міста, внаслідок чого було пошкоджено 18 приватних будинків (вибиті вікна і побитий дах).
Тим часом рятувальники уже завершили розбирати завали житлового будинку, куди 29 червня влучила ракета. Загалом з-під завалів дістали тіла 9 загиблих.