Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

"Та не було такого взагалі", — СБУ спростувала міф про сержанта Краснова, якого в РФ зробили героєм

СБУ перехопила розмову сержанта Дениса Краснова з його рідними, з якого російські пропагандисти намагалися зробити героя. За легендою, він нібито знищив понад 20 українських воїнів, розбив "УРАЛ" і врятував своїх товаришів із підбитого БМП. 

Як повідомляють у телеграм-каналі СБУ, насправді єдине досягнення вояки — це те, що він спромігся вижити внаслідок атаки ЗСУ, на відміну від його колег.

У перехопленій розмові окупант зізнається, що єдине, що зробив — це витягнув тіла загиблих з підбитого БМП:

"Та не було такого взагалі! Такого взагалі не було! Просто коли підбили машину, я витягував трупи, і все", – зізнається дружині окупант.

 

 

Читати також

18.08.2022 Окупанти хочуть виставити вибухи в Криму як теракти, щоб РФ не визнали спонсором тероризму

Він пов'язав їх з українською владою, заявивши, що вона координувала операції цієї організації на півострові. Жодних доказів цього Аксьонов не надав. Аналітики наголошують, що російські чиновники, найімовірніше, пов'язуватимуть усі атаки на окупованих територіях з операціями організацій, пов'язаних з ісламістським екстремізмом. Таким чином росіяни спробують відвернути міжнародну спільноту від українського партизанського руху та заперечити заклики України офіційно визнати росію державою-спонсором тероризму. "Напади на законні російські військові цілі підпадають під сферу законного застосування сили та не є актами тероризму, а також немає жодних доказів того, що ці атаки здійснили ісламістські екстремісти", – заявили в Інституті вивчення війни.