Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Танкове кладовище: показали наслідки невдалої переправи окупантів через Сіверський Донець

У соцмережах показали наслідки невдалої переправи росіян через Сіверський Донець на Луганщині. 11 травня окупанти втратили понад 80 одиниць техніки. 

Про це пишуть на каналі Ukrainian Witness

Нагадаємо, з 5 по 12 травня російська армія намагалась перейти річку Сіверський Донець. Для цього вона задіяла танковий полк.

На відео можна побачити те, що залишилося від російських танків. На деяких танках - білі написи ZOV. На інших присутня буква O. 

Форсування Сіверського Донцю російськими військами припинилося 13 травня. Під час наступу окупанти втратили більше 80 одиниць техніки і близько 485 солдат вбитими або пораненими. 

Читати також

27.06.2022 Як у часи Голодомору: через нестачу їжі жителі Маріуполя змушені полювати на голубів — міськрада

"Аби вижити, маріупольці почали встановлювати пастки для голубів. Так само люди робили під час голодомору 1932-1933 років. Зокрема, такі пастки з‘явилися поблизу 17 МКР. Птахів, яких колись жителі підгодовували біля драмтеатру, стали вживати в їжу", – повідомляють у міськраді. Жителям міста бракує не лише їжі, а й питної води. "Це знущання з людей, які до війни жили повноцінним життям – не знали що таке голод чи нестача питної води.  Ці жахливі речі відбуваються у 21 сторіччі, у серці Європи, на очах усього світу", – заявив мер Вадим Бойченко. Через вживання м'яса голуба можна захворіти на:  гістоплазмоз;  енцефаліт; орнітоз; сальмонельоз;  токсоплазмоз та інші небезпечні хвороби.  Оскільки в Маріуполі немає лікарень, де люди могли б отримати повноцінну медичну допомогу, ці хвороби можуть призвести навіть до летальних випадків.