Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

У Бахмуті через ворожий авіаобстріл загинула людина, зруйновані та пошкоджені 13 будинків

У місті Бахмут на Донеччині через ворожий авіаобстріл загинула людина, зруйновані та пошкоджені 13 будинків. 

«Масові обстріли по всій лінії фронту і удари по містах в тилу – так минула сьогоднішня ніч. Найбільше від російської зброї сьогодні постраждав Бахмут – там росіяни здійснили авіаобстріл. Точно відомо про одного загиблого і є підстави вважати, що підсумкова кількість жертв буде вищою», - написав очільник області.

Він зазначив, що в Бахмуті повністю зруйновано два приватні будинки, пошкоджено 11 будинків та приміщення кількох підприємств.

Кириленко показав наслідки цього обстрілу – пошкоджені будинки та глибоку вирву від бомби у дворі одного приватного домоволодіння.

Читати також

21.05.2022 Експертиза СБУ підтвердила, що ракетний обстріл залізничного вокзалу у Краматорську здійснили з ОРДЛО

- Завдяки низці досліджень траєкторії польоту ракети та аналізу інших аспектів вдалося встановити, що удар було здійснено з території Донецької області, яка ще з 2014 року перебуває під тимчасовою окупацією рф, - йдеться у повідомленні. Експерти підтвердили, що для обстрілу застосували керовану одноступінчасту твердопаливну ракету 9М79-1 із зарядом касет. На широкий загал вона більше відома як «Точка У». За інформацією СБУ, декілька комплексів із «Точкою У» розміщені на окупованих територіях Донбасу та використовуються загарбниками вже протягом 8 років. Слідчі СБУ продовжують свою роботу і поповнюють доказову базу у межах кримінального провадження за ст. 438 (порушення законів та звичаїв війни) Кримінального кодексу України.