Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

У Рівному попрощалися із воїном, який загинув під час ракетного удару на Чернігівщині

У Рівному сьогодні відбулась церемонія прощання із Героям Олегом Гаврилюком.

Про це повідомив міський голова Олександр Третяк.

Нагадаємо, воїн відбував службу у Чернігівській області. Під час авіаудару по селищу Десна він та ще понад 80 людей загинули.

"Сумно, коли нас покидають ті, хто готовий завжди прийти на допомогу, хто не шкодуючи сил і себе роблять усе заради інших... Саме таким був Олег Гаврилюк. Він загинув в наслідок ракетного удару, який завдали рашисти по селищу Десна. Він вірив у нашу перемогу, перемогу добра над злом і завжди з усмішкою дивився у майбутнє. Не вистачить слів, аби втішити дружину та дітей, аби зупинити сльози скорботи... Спи спокійно, наш Герою. Надихай нас своїм позитивом та мужністю на подальші звершення. Вічна слава тобі, Олеже...", - написав мер.

Читати також

03.07.2022 Понад 10 тисяч маріупольців перебувають у в`язницях ОРДЛО - мер

- Мирні, цивільні жителі були затримані окупантами та направлені до місць позбавлення свободи. Відомо, про чотири такі тюрми: дві у Єленівці, Донецькому СІЗО та Макіївці, - пише Бойченко. За його даними, люди перебувають у жахливих та нелюдських умовах, як у концтаборі. Закриті у тісних камерах 2 на 3 метра по 10 людей. Маріупольці майже не отримують воду та їжу. Їх не водять на вулицю. Вони не мають жодного доступу до нормальної медичної допомоги та піддаються різним формам катування – від психологічної до фізичної. Він закликав Міжнародний Червоний Хрест та ООН звернути увагу на незаконне утримання цивільних жителів міста. Застосувати усі можливі інструменти для отримання списків ув‘язнених. Домогтися, щоб наразі вони отримали гідні умови перебування. Та спільно працювати над визволенням кожного маріупольця.