В Україну хотіли ввезти 86 тонн російського скла під виглядом польського

Київські митники викрили нелегальну схему ввезення скла. Російський вантаж їотіли видати за польський.

Про це інформують у пресслужбі Київської митниці.

Чотири партії товару з 86 тоннами листового скла надійшли з Європи на адресу столичного підприємства. За наданими митниці документами товар, нібито, вироблено у Польщі, про що свідчило і маркування на самому товарі.

Однак, під час митного огляду, в кожній з цих партій інспектори Київської митниці виявили по кілька упаковок з іншим маркуванням, під яким раніше на адресу цього ж отримувача здійснювалися поставки з території російського агресора. А ще митники помітили, що на решті ящиків, поряд з маркуванням польського виробника наявні ознаки видалення попереднього маркування.

Для встановлення істини київські митники звернулися до польської компанії, яка за документами значиться виробником цього скла. У відповідь польський виробник запевнив, що дані товари ним не вироблялися і не відправлялися, а свою продукцію маркують в інший спосіб.

За виявленим фактом порушення митних правил, а саме: переміщення товарів за неправдивими документами, Київською митницею складено протокол про порушення митних правил за ст.483 Митного кодексу України, а скло, як предмет правопорушенння, вилучено до рішення суду.

Читайте також