Видавав "автовців" та казав, де краще розмістити техніку: мешканця Київщини підозрюють у держзраді

Мешканця Бучанського району підозрюють у державній зраді. Слідчі встановили, що під час окупації чоловік допомагав росіянам та видавав їм необхідну інформацію.

Повідомляють у пресслужбі Офісу Генпрокуратури.

Наразі підозрюваного взяли під варту. 

За даними слідства, у березні 2022 року мешканець села Луб’янка Бучанського району під час окупації почав співпрацювати з російськими військовими. Він надавав ворогу інформацію про місця проживання учасників АТО та інших осіб, які мають у користуванні вогнепальну зброю і можуть чинити опір. Через його дії один із учасників АТО був підданий катуванням та отримав тілесні ушкодження.

Також підозрюваний, добре знаючи лісову та іншу місцевість Бучанського району Київської області, показував російським окупантам у лісосмугах позиції для вигідного розташування їх військової техніки з метою здійснення обстрілів району та місць дислокації військовослужбовців Збройних Сил України.

Більше того, підозрюваний мав намір продовжити співпрацю з ворогом та намагався вступити на службу до лав ЗСУ, щоб отримувати та передавати розвіддані.

У ході проведення обшуків за місцем його проживання виявлено та вилучено формений одяг, радіоелектронні засоби зв’язку і карти Київщини з відмітками місцевості.