Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Як підготували кущі лохини до зими: секрети, які відомі не всім дачникам

Перші нічні заморозки вже вдарили і попереду - зимове похолодання. Отож, варто потурбуватися про кущі лохини на вашій ділянці.

Щоб лохина гарно перезимувала та навесні випустила листя, а врожай був рясний, необхідно провести ряд процедур пізньої осені.

Зокрема:

  • Перше, що потрібно зробити - це обполоти навколо куща бур'ян. Це потрібно для того, щоб коріння диких рослин не забирали у лохини поживні речовини.
  • Підживити органікою. Найкращий засіб для цього - це коров'ячий гній. Однак, варто лити добри во не на коріння, а біля куща за 20-25 см, щоб не спалити коріння агресивним підживленням.
  • Зверху потрібно замульчувати землю торфом, адже він втрачається з роками. Це потрібно робити регулярно, адже в грунті рухається живність - миші, жуки. Вони перетягують кислу землю. Тому треба поновити кислий грунт, і тоді буде гарний врожай.

До слова, інколи кущі лохини можуть рости поруч, але вже в листопаді окремі кущі стоять голі, а на інших - ще тримається листя. Лякатися не варто, такі характеристики залежатиь від сорту кущів.

 

Читати також