Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Як правильно робити ставки в live-режимі

Популярні букмекери пропонують укладати парі у прематчі або live-режимі. Більшість беттерів ставлять у прематчі. Однак live-режим також поступово набирає популярність. До характерної риси цього режиму відносять можливість ставити після початку спортивного змагання. Більшість букмекерів приймають ставки лайв та створили дійсно комфортні умови для користувачів.

Розпис та ринки в live-режимі

Професійні беттери стверджують, що лінія в прематчі набагато ширша і глибша. Однак у live-режимі також можна вибрати масу різних подій:

 • класичні та екзотичні варіанти спортивних змагань;

 • політичні події;

 • матчі кіберспортивних дисциплін.

Live-ставки готові запропонувати основні та додаткові ринки. До додаткових ринків ставок відносять:

 1. Результат тайму.

 2. Тайм-матч – результати певного тайму.

 3. Індивідуальна статистика – показники конкретної команди чи гравця.

 4. Події матчу.

Коефіцієнти у цьому режимі швидко змінюються, тому краще діяти швидко. Перед тим, як робити онлайн-ставки на спорт необхідно вивчити прогнози від професійних беттерів.

Зміна котирувань в режимі live

У режимі реального часу коефіцієнти також можуть змінюватися, як і в прематчі. Проте стрибки у live-режимі можуть більш значними. Найчастіше стрибки трапляються, коли травмуються спортсмени.

Ставки на спорт в live-режимі вважаються більш безпечними та прогнозованими. Відповідно, показники коефіцієнтів у цьому випадку досить низькі. Професійні беттери повідомляють, що можуть спостерігатися зміни. В інтернеті розміщено багато різних стратегій. Проте фахівці стверджують, що 100% робочих систем не існує. В окрему категорію можна винести лише «Вилки».

Якщо плануєте робити ставки, тоді потрібно враховувати, що більшість компаній забороняє використання цієї стратегії. Суть цієї стратегії полягає у проставленні протилежних результатів.

Чи потрібна підготовка до live-ставок

Прогнози у цьому режимі необхідно робити максимально швидко. В іншому випадку сайт букмекерських ставок просто не встигне прийняти парі. До найважливіших моментів відносять:

 1. Наявність стабільного з'єднання з інтернетом. Якщо виникли проблеми з мережею, то купон просто не сформується.

 2. Аналізуйте статистику та читайте новини про гру. Без попередньої підготовки ставки можна робити лише навмання.

Практично кожна спортивна дисципліна має нюанси і тонкощі, тому потрібно діяти обережно. Фахівці стверджують, що змагання серед чоловіків відзначаються стабільністю. Зустрічі з жінками можуть завершуватися з дивовижними результатами.

Основні переваги live-ставок

Ставки на спорт у live-режимі подобаються багатьом беттерам. До характерної риси подібних ставок відносять можливість швидко отримати дохід. Також вони вимагають від беттерів більше знань. При правильному підході до таких ставок можна швидко примножити банк. До переваг цього режиму належать наступні моменти:

 1. Можливість швидкого заробітку. Це головна причина, яка спонукає користувачів здійснювати ставки.

 2. Перегляд матчів. Беттери зможуть дивитися трансляції та додатково аналізувати ігри.

 3. Наявність найвищих коефіцієнтів. Котирування на деякі події можуть збільшуватися з часом. Однак, користувачі не завжди встигають зробити ставку на кращих умовах.

Це основні переваги, якими зможуть користуватися беттери. Професіонали рекомендують робити ставки лише у перевірених БК.

Читати також

30.06.2022 Майже 700 тис українців не отримали другу дозу вакцини проти COVID-19

Загалом: Першу дозу отримали 15,9 млн осіб. Завершили базовий курс вакцинації — 15,2 млн українців. Отримали бустерне щеплення — 1,4 млн осіб. Разом з тим медична інфраструктура з вакцинації наразі дозволяє робити щепленням всім, хто цього потребує, у відносно безпечних регіонах. Лише за минулий тиждень працювали майже 2500 пунктів щеплення та 109 центрів масової вакцинації. Щеплювали українців 463 мобільні бригади. - Зараз особливо важливо піклуватись про себе та здоров’я близьких, адже цим ми не лише зберігаємо власне життя, а й даємо змогу медикам працювати задля порятунку постраждалих внаслідок війни.

30.06.2022 Ракетні обстріли по лісах Житомирщини: збитки склали більше 35 мільйонів гривень

У результаті ракетного обстрілу здійсненого окупантами по лісам Житомирщини, постраждали такі піжприємства Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства: ДП «Коростенське ЛМГ», ДП «Народицьке СЛГ», ДП «Овруцьке СЛГ», ДП «Радомишльське ЛМГ», ДП «Коростишівське ЛГ». Під час горіння лісових масивів (у 15 випадках лісових пожеж) відбулось забруднення атмосферного повітря неорганізованими викидами забруднюючих речовин на загальній площі лісових насаджень 21,55 га. Загальний розмір шкоди завданий атмосферному повітрю склав 35 мільйонів 796 тисяч гривень. Відповідні матеріали та розрахунки передані до Оперативного штабу при Державній екологічній інспекції України та правоохоронних органів з метою долучення до кримінальних справ та в подальшому стягнення збитків нанесених довкіллю з російської федерації.

30.06.2022 "Було багато трупів": російський моряк - про невдалий порятунок крейсера "Москва"

«Там було багато трупів і, переважно, порятунок відбувався дуже сумно. Корабель втратили, він потонув, його не змогли відбуксирувати…Я надивився, що було на «Москві», і не хотів далі бачити, що посередині моря вмираєш. Це дуже страшно. І я відмовився…» – розповідає колишній матрос. Так він вирішив піти у піхотинці. За три тижні тренувань інструктори-вагнерівці допомогли йому «змінити профіль». І невдовзі його відправили на розвідку у Волноваський район. Перше ж бойове завдання виявилося провальним: «розвідники» натрапили на засідку ЗСУ і вціліти вдалося лише трьом із 30 окупантів. Російські командири кинули своїх поранених на полі бою. Першу медичну допомогу він отримав уже від бійців ЗСУ, які взяли його полон.