ЗСУ завдали удару із HIMARS по командному пункту росіян: знищено багато техніки

Американські комплекси HIMARS вже "смажать" окупантів на передовій. Українські військові використовують потужну зброю для ліквідації місць дислокацій ворожих військ. Так, на Донбасі ЗСУ вдарили по командному пункту ворога.

Власні джерела в розвідці надали 24 каналу не лише деталі наслідків, а й ексклюзивне відео з атакованого місця.

Командний пункт росіяни цинічно облаштували в одній із шкіл на окупованій території. На щастя, там не було нікого, окрім окупантів, тому ні що не стояло на заваді наших артилеристів.

Це була точка базування 20 армії збройних сил Росії. Розвідка встановила, що розбили військову частину міста Воронеж №89425. Уже відомо, що поміж знищених було багато офіцерів, однак точна кількість ще встановлюється.

Щодо техніки, то її там знищили досить багато. На записі після атаки видно, що там було скупчення приблизно 20 одиниць різних військових машин: від бензовозів до бронетранспортерів. Окрім цього, стояли й цивільні переобладнані окупантами позашляховики.

Але й військові позашляховики теж стояли. Зокрема, на відео видно елітні російські "Тигри", які точно більше не заведуться й не зможуть завдати шкоди Україні.


 

Читайте також