Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Учасники бойових дій з Рівненщини можуть отримати нові професії

На Рівненщині учасники бойових дій можуть навчатися та опановувати нові професій.

Про це повідомляють у Рівненській ОДА.

Зокрема, у Рівненському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості учасників бойових дій навчають таким спеціальностям: коваль, машиніст, муляр, водій, оператор комп’ютерної верстки, рихтувальник кузовів, слюсар, токар, бляхар.

Як повідомили у Рівненському центрі ПТО ДСЗ, що учасники бойових дій можуть отримати освітні послуги за 58 професіями та 140 програмами підвищення кваліфікації. До послуг слухачів – 5 навчальних відділень – у Рівному, Олександрії (Рівненський район), Млинові, Костополі, Гощі і Сарнах.

«У Рівненському та Гощанському в ЦНАПі вже працюють «єдині вікна» для ветеранів війни, а незабаром такий адмінсервіс запрацює в Здолбунові,- нагадала заступниця голови Рівненської ОДА з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO) Іванна Смачило. - До його роботи залучаються працівники, які пройшли навчання та обізнані у гарантіях, правах та можливостях для ветеранів. При зверненні до «єдиного вікна» ветерани та члени їхніх родин можуть отримати вичерпну консультацію, подати заяву для отримання певних документів».

Професійне навчання у закладі освіти здійснюється за очною, дистанційною, дуальною формами або шляхом їх поєднання. Строк навчання – до 6 місяців.

За результатами професійної підготовки, перепідготовки, підвищення кваліфікації за робітничими професіями здобувачі освіти отримують свідоцтво про присвоєння (підвищення) робітничої кваліфікації.

Для проходження професійного навчання необхідно подати документи онлайн (https://edveteran.dcz.gov.ua) або звернутись до найближчого структурного підрозділу служби зайнятості. Веб-сайт: www.cpto.rv.ua (Рубрика «Навчання учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни»).

Читати також