Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Ветеран з Рівненщини, який втратив ноги, розповів, чому військовим не потрібен жаль

Ветеран з Рівненщини Олександр "Терен" написав на своїй сторінці у мережі зворушливі та актуальні слова щодо ставлення українців до військових:

- Так шкода вас! - фраза, яку часто можна почути стосовно пораненого. Український військовий свідомо йде на війну, де навколо сіється розруха та смерть, але, так само свідомо, обирає — життя. Життя, за яке точаться бої і кожен борець звитяжно змагає смерть. 

Перебуваючи на полі бою жаль - це, напевно, останнє, що виникає в людини, там рухають зовсім інші почуття. Потрібно мати неабияку сміливість та відвагу виконувати смертельні завдання. 

Отримавши поранення, військові мужньо зносять всі тяготи цього, скрегочучи зубами, терплять біль. Пізніше терплять недоступність навколишнього середовища, але не здаються і адаптуються до всіх можливих умов. 

І це в той час, коли комусь лінь зайнятися своїм тілом в спортзалі, коли в когось болить голова і він відмовляється йти на зустріч, коли виникла перешкода і хтось здається…

Цей хтось потім каже військовому :
- Так шкода вас! - кажуть тому, хто пройшов всі тяготи цього життя і знайшов в собі сили повноцінно жити далі. 

Честь та шана всім військовим, які не здаються і показують своїм прикладом шлях для наслідування".

Нагадаємо, "Терен" у серпні 2022-го року під час наступальних дій на Харківщині втратив дві ноги. Однак втрата кінцівок не стала на заваді активній життєвій позиції захисника.

Читати також